Двері"Оміс" 

Компанія «Оміс» є одним з найбільших виробників та імпортерів оздоблювальних матеріалів, ПВХ виробів і міжкімнатних дверей. Виробництво ТМ «Оміс» сертифіковане за стандартом ISO 9001.

Наша пропозиція - міжкімнатні двері  «Оміс» - це дуже гарне співвідношення ціни і якості, це гармонія дизайну і функціональності.

Колекція "Призма" 

Призма сама модернова колекція ПВХ дверей ОМІС, з використанням сатинових стекол. Лаконічно і строго, стане оригінальною прикрасою в будь-якому інтер'єрі.Продукція високої якості, володіє високою екологічністю і безпекою, термостійкість, стійкість до вологи, а так само до механічних впливів.МДФ двері виробляються в оригінальних дизайнах. При виконанні обшивки використовується полівінілхлорид, який має високу термопластичность і високу стабільність поверхні, яка легко чиститься і має водовідштовхувальні властивості.Широкий спектр цін, допоможе вам вибрати бюджетне або елітне полотно.

 

Стелла ПВХ (скло сатин)

 Колір:мокко

 

Феліція ПВХ (скло сатин) 

Колір:дуб білений

 

Троя ПВХ (скло сатин)

 Колір:дуб білений

 

Милано ПВХ (скло сатин) 

Колір:каштан

 

Куб ПВХ ПЗ (скло сатин) 

Колір:дуб білений

 

Колекція "5-й Елемент"

"5 елемент" - це профільні полотна, які виконані з окремо виготовлених частин (2 стійки, 2 перемички), які після різання і фрезерування в свій розмір, збираються в одне ціле полотно двері. Продукція високої якості, володіє високою екологічністю і безпекою, термостійкість, стійкість до вологи, а так само до механічних впливів.

 

Діана ПВХ ПЗ

Колір:дуб білений

 

Доміно ПВХ ЧС 

Колір:дуб білений

 

Доміно 2 ПЗ ПВХ

 Колір:венге

 

Доміно ПВХ ПГ

 Колір:венге

 

Форте ПВХ ПЗ ліана

 Колір:дуб білений

 

Лагуна ПВХ ПЗ (скло сатин) 

Колір:дуб білений

 

Ріміні ПВХ ПЗ (скло сатін)

 Колір:венге

 

Квадрат ПВХ ПЗЗ

Колір:горіх

 

Колекція "Майстер"

Представляємо вашій увазі, міжкімнатні МДФ двері «ОМІС» ПВХ колекцію "Майстер". Серія "Майстер" це три види модельних полотен, які вироблені з зрощеного соснового бруса, в глухому вигляді і зі склом: Тіффані, Ельза, Габріелла.Продукція високої якості, володіє високою екологічністю і безпекою, термостійкість, стійкість до вологи, а так само до механічних впливів.МДФ двері виробляються в оригінальних дизайнах. При виконанні обшивки використовується полівінілхлорид, який має високу термопластичность і високу стабільність поверхні, яка легко чиститься і має водовідштовхувальні властивості.

 

Венера ПВХ ЗС+КМ 

Колір:каштан

 

Тіффані ПВХ ЗС+КМ

 Колір:дуб золотий

 

Ельза ПВХ ЗС+КМ

 Колір:дуб золотий

 

Ельза ПВХ ПГ 

Колір:каштан

 

Габріелла ПВХ ПГ 

Колір:каштан

 

Габріелла ПВХ ЗС+КМ 

Колір:венге

 

Колекція "Сан Марко" 

Сан-марко оригінальна колекція, яка містить в собі різноманітність полотен в стилі класики і модерну. З додаванням до дверей сатинового скла, малюнка або при заміні кольору, Ви отримаєте свої особливі двері і свою оригінальну частину інтер'єру, яка може бути як родзинкою приміщення, так і одним цілим в інтер'єрі і не привертати до себе великої уваги.Продукція високої якості, володіє високою екологічністю і безпекою, термостійкість, стійкість до вологи, і так само до механічних впливів.

 

Сан Марко 1.2 ПВХ ЗС+ФД 

Колір:дуб білений

 

Сан Марко 1.1 ПВХ ПГ 

Колір:дуб білений

 

Сан Марко 1.2 ПВХ ЗС+ФД

 Колір:каштан

 

Сан Марко 1.2 ПВХ ПГ 

Колір:дуб меланж

 

Колекція "Класика"

Сама назва серії говорить за себе, що двері цієї серії зроблені в строгому класичному стилі, який не підвладний моді і часу і завжди будуть прикрасою в будь-якому дизайні та інтер'єрі.Продукція високої якості, володіє високою екологічністю і безпекою, термостійкість, стійкість до вологи, а так само до механічних впливів.МДФ двері виробляються в оригінальних дизайнах. При виконанні обшивки використовується полівінілхлорид, який має високу термопластичность і високу стабільність поверхні, яка легко чиститься і має водовідштовхувальні властивості.

Адель ПВХ ЗС+КМ 

Колір:горіх

 

Адель ПВХ ПГ 

Колір:горіх

 

Прованс ПВХ ЗС+КМ 

Колір:каштан

 

Прованс ПВХ ПГ 

Колір:дуб золотой

 

Версаль ПВХ ЗС+ФД

 Колір:дуб білений

 

Версаль ПВХ ПГ 

Колір:горіх

 

Версаль ПВХ ЗС+КМ 

Колір:дуб золотий

 

Класика ПВХ ЗС+КМ

 Колір:горіх

 

Класика ПВХ ЗС+КМ

Колір: білий

 

Класика ПВХ ПГ 

Колір:горіх

 

Барселона ПВХ ЗС+КМ 

Колір:білий

 

Барселона ПВХ ПГ 

Колір:горіх

 

Ліка ПВХ ЗС+КМ

Колір: каштан

 

Ліка ПВХ ПГ дуб 

Колір:меланж

 

Прима ПВХ ЗC+КМ 

Колір:вільха європейська

 

Прима ПВХ ПГ 

Колір:венге