Розпродаж
Металопластикові вікна та двері 

Наша компанія співпрацює з багатьма відомими компаніями і представляє їх продукцію вже декілька років і займається продажем металопластикових вікон та дверей які виготовляються на найсучаснішому німецькому, австрійському та швейцарському автоматизованому обладнанні з використанням передових технологій. Конструкції укомплектовані продукцією компаній, що є світовими лідерами в цій галузі: Aluplast, Siegenia, Pilkington, тощо. Уся продукція відповідає найсуворішим вимогам ДСТУ та європейським стандартам.

Вікна "VIKNAROFF"

Компанія Viknar’off™ – виробник металопластикових конструкцій, для якого основним принципом діяльності є виготовлення продукції, що відповідає європейським стандартам у поєднанні з високим рівнем сервісу.

Компанія почала свою роботу весною 2005 року.Сьогодні компанія Viknar’off™– це один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 40 тис.кв.м. у місті Тернополі виготовляє в місяць понад 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, балконні двері, вхідні двері, балконні скління, конструкції складної конфігурації. Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали найбільш відомих європейських виробників – профілі Aluplast (Німеччина),Viknaroff (Україна), фурнітура FUHR, Siegenia-Aubi (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія) тощо. Виготовляються конструкції на високопрофесійному німецькому та австрійському обладнанні. У процесі виробництва уся продукція Viknar’off™ проходить багаторівневий контроль, що дозволяє зберігати її якість на максимально високому рівні і відповідати найсуворішим вимогам ДСТУ та європейським стандартам.

 

 

Українські вікна: 

Вікна, яким можна довіряти. Профільні системи українського виробництва розраховані на споживача, для якого важливе співвідношення ціни і якості конструкцій. Це системи з необхідними технічними характеристиками, що задовольнять будь-які вимоги споживачів.

3-камерна профільна система 

П-подібне армування 

монтажна ширина профілю складає 58 мм 

встановлення склопакетів товщиною 24 та 32 мм 

чорний ущільнювач 

ламінація одностороння (золотий дуб)

5-камерна профільна система

 П-подібне армування 

монтажна ширина профілю складає 70 мм 

установка склопакетів товщиною 24 та 42 мм 

чорний ущільнювач 

ламінація одностороння (золотий дуб, горіх)

4-камерна профільна система 

П-подібне армування 

монтажна ширина профілю складає 60 мм 

встановлення склопакетів товщиною 24,  32 мм 

чорний ущільнювач 

ламінація двостороння 

4 стандартних кольори ламінації (золотий дуб, горіх, махагон, темний дуб)

4-камерна профільна система 

П-подібне армування 

монтажна ширина профілю складає 60 мм 

встановлення склопакетів товщиною до 32 мм 

сірий ущільнювач 

4 стандартних кольори ламінації 

7 років гарантії

5-камерна профільна система

П-подібне армування 

монтажна ширина профілю – 70 мм 

встановлення склопакетів товщиною 24 та  42 мм

чорний ущільнювач 

4 стандартних кольори ламінації 

7 років гарантії

Європейські вікна: 

Профільні системи європейського виробника розраховані на споживачів, які цінують вишуканість, стиль, комфорт та надійність. Це системи необмежених можливостей, які призначені для задоволення потреб найвибагливіших клієнтів. Європейські вікна – для клієнтів, які знають, чого прагнуть!

5-тикамерна профільна система шириною 70мм

П-подібне армування 

встановлення склопакета до 44 мм 

утеплювач в підставочному профілі 

4 стандартних кольори ламінації 

15 років гарантіі

5-тикамерна профільна система шириною 70мм 

встановлення склопакета  до 40 мм 

утеплювач в підставочному профілі 

округлі кути з зовнішньої та внутрішньої  сторони 

квадратний підсилювач (армуючий профіль) рамі і імпості 

заглушка пазу штапика («паз Домогосподарка») 

сірий ущільнювач 

4 стандартних кольори ламінації 

15 років гарантії

Ми пропонуємо:

Вікна вищої якості та вікна на будь-яку пору року 

Індивідуально підібрані вікна для кожної людини 

Вікна "PERFECT"

TM “PERFECT” вже понад 13 років працює на ринку віконних та дверних конструкцій. Застосовуючи новітні технології, контроль кожної деталі, бездоганний стиль ми змогли досягти високої якості пропонованих товарів і послуг, головне – завоювали довіру тисяч споживачів!

Грамотна і точно налагоджена система серійного виробництва зробила пластикові вікна доступними для будь-якого будинку. Темпи і можливості виробництва стрімко наростають, в результаті чого компанія пропонує грамотні рішення для будь-яких випадків: від стандартних вікон до систем оснащення будинків з пасивним опаленням.Доставка готової продукції здійснюється власним логістичним центром. Для транспортування застосовуються лише спеціально сконструйовані автомобілі з критим кузовом.Встановлення вікон проводиться монтажниками, які пройшли профільну підготовку, з дотриманням всіх норм і стандартів. Ми застосовуємо лише якісні кріпильні матеріали, зокрема – найкращу монтажну піну.Вікна комплектуються надійною фурнітурою, яка передбачає функції мікроліфту – захисту від просідання, провітрювання, захист від неправильного відкривання/відкидання стулки та зламу.

 

Вибрати вікна для будинку це відповідальне завдання. Адже саме від правильності підібраних конструкцій буде залежати мікроклімат приміщення та ваш затишок та комфорт. Вікна це не лише оформлення віконних отворів, але і забезпечення певними технічними характеристиками: звукоізоляція та тепло збереження. Якщо конструкції обрано не вірні, то ви будете переплачувати за опалення та кондиціонуванні будинку.

Восьмикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 8 Passive для VIP-будинків

Найтепліші вікна з максимальними показниками теплоізоляції.  Завдяки високій енергоефективності – це відмінний варіант для заміських будинків та котеджів. В них використовується квадратне армування, що забезпечує жорсткість конструкції та стійкість до деформації. Вікна комплектуються міцною та надійною фурнітурою німецького виробництва Winkhaus activePilot, що забезпечує безпроблемну роботу протягом десятиліть. Вікна виглядають солідно та вишукано завдяки використанню технології безшовної спайки та заокруглених штапиків – ексклюзивний стиль від дизайнерів Lamborghini!  

Семикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 7 Platinum для приватних будинків

Найбільш енергоефективні вікна на українському ринку завдяки високим показникам тепло і звукоізоляції. Новітній 7-ми камерний профіль є міцним, екологічним та масивним, що стане ідеальним варіантом для елітних приватних будинків. Для таких вікон є можливість встановити склопакет шириною до  36 мм. Конструкції оснащені якісною німецькою фурнітурою Winkhaus activPilot, а також протизламною віконною ручкою Hoppe Secustik. Колір рами, що відтворює тон та фактуру деревини, безшовне спаювання та елегантний її округлий дизайн з гранями створять неповторні вікна, що стануть окрасою кожного помешкання.

Шестикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 6 Tytanium для приватних будинків

Надійні вікна, що відповідають європейським стандартам якості. Вони будуть оптимальним варіантом для квартир та заміських будинків. Семисантиметровий профіль  та багатокамерна система забезпечують високі показники тепло- і звукоізоляції, завдяки цьому у помешканні буде тепло та затишно.  Застосування  квадратного армування надає конструкції міцності та стійкості, навіть у блоках великих розмірів. Широка рама профілю надає можливість використовувати енергозберігаючі склопакети шириною до 36 мм. Окрім того, такі вікна укомплектовуються якісною фурнітурою Winkhaus activPilot, що володіє запасом міцності 25000 відкривань, та протизламною ручкою HoppeSecustik, що гарантує спокійний сон власників та безпроблемне користування протягом десятиліть!

Якісний п'ятикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 5 Energy

 Найпопулярніші вікна, що відповідають всім нормам енергоефективності. Вони стануть відмінним варіантом для квартир та заміських будинків. Завдяки таким вікнам в приміщенні буде тепло і комфортно – це забезпечується високими показниками теплоопору та звукоізоляції.  В середині рами застосовується якісне П-подібне армування, що забезпечує захист від деформації та високу стійкість, а також надає можливість виготовляти нестандартні та габаритні конструкції. Як базовий варіант встановлюється енергозберігаючий склопакет шириною до 32 см. Окрім якісної фурнітури, вікна укомплектовуються німецькими протизламними ручками Hoppe Secustik – для ще більшого захисту та комфорту!

 

Недорогий чотирикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 4 Excellent

 «Бюджетний» варіант вікон для квартир в багатоповерховому будинку. Для їх виготовлення використовується 4-ри камерний європейський профіль та надійна фурнітура. Вікна характеризуються хорошими показниками тепло-і звукоізоляції. Окрім того, вони екологічні та безпечні для здоров’я, адже під час виробництва вікон використовується технологія GreenLine.  Це відмінний варіант для тих, хто планує заощадити без втрати якості. Завдяки додатковому утепленню підставочної  планки підвіконники та відливи захищені від промерзання та утворення конденсату.

 

Ми пропонуємо:

Вікна для будинків і квартир всіх типів

Ми пропонуємо вікна для любого типу дому чи квартири:будь то мансарда розкішного будинку чи дах на багатоповерхівці ми знайдемо рішення для кожного. 

Сучасний дизайн­­ 

Всі наші вікна виглядають стильно,сучасно і будуть дуже гарно виглядати на вашій кухні балконі чи спальні 

Нестандартні рішення 

Мипропонуємо рішення для кожного і неважливо куди ви хочете вставити вікно,важливо лише вибрати і вказати куди потрібно поставити.Наша команда професіоналів виконає неможливе тільки для вас 

Індивідуальні вікна для кожного будинку 

Відомо,що в кожному будинку є свої особливості,ми виготовимо вікно під любі розміри і любий стиль,

у нас є вікна для кожного будинку.

Металопластикові двері

Ми представляємо вам металопластикові двері різних видів і стилів,ван необхідно лише вказати розміри і вибрати двері,

якщо у вас виникнуть труднощі,то наша команда професіональних консультантів допоможе вам з вибором.