Розсувні системи 

Представляємо вашій увазі багатофункціональні розсувні металопластикові системи SWS з необмеженими можливостями. Засклення балконів і лоджій за схемою слайдінговий відкривання - кращий спосіб заощадити дорогоцінні метри, наповнити приміщення природним світлом і максимально спростити свій побут. Універсальність розсувних систем з ПВХ очевидна - вони ідеально підходять для облаштування оранжерей, зимових садів, садових альтанок. Більш того Ви хочете встановити офісні перегородки, двері на терасу, урізноманітнити житлове або робоче простір? Без проблем!    За красою розсувний профільної системи ховається надійність і довговічність. Завдяки особливій конструкції роликового системи алюмінієвий поріг стійкий до деформації, а стулки рухаються плавно і безшумно. Спеціальний блокуючий механізм міцно фіксує стулку, тому довільне ковзання або відкривання просто виключено.   Більш того система має низку переваг по сравенінію з аналогічними алюмінієвими розсувними системами. Пластиковий профіль не промерзає так як алюмінієвий і при цьому ціна на металопластикових конструкцій нижче.    Можливість вибрати розсувні двері і вікна під конкретні розміри кімнати - ще одна приваблива риса системи SWS. 

Підйомно-зсувна система

Підйомно-зсувна система дозволяє виготовляти стулку (частина, яка відкривається) шириною до  3,3 метрів.

 

Переваги: 

Легкість і плавність ходу стулки;

Максимальний комфорт і безпека;

Використання спеціального профілю; 

Мінімальна висота порогу 

Можливість встановлення автоматичного управління

 

Паралельно-розсувна система

Паралельно-розсувна система призначена для 2-х і 4-х ступеневих вікон та дверей. Комфортне користування при відкиданні і відкриванні. Вихід активної стулки в приміщення всього на 118 мм! Максимально можлива ширина стулки 1,6 метра (конфігурація OZ) та 2 метри (конфігурація MZ).

 

Переваги:

Кругова обв’язка фурнітури, яка забезпечує оптимальний прижим створки і надійне закривання; 

Економія простору;

 

Складально-зсувна система

Складально-зсувна система «Гармошка» дозволяє створити широкий безбар`єрний прохід.  Максимально можлива ширина конструкції 6 метрів. Ширина стулкки варіюється від 40 см до 90 см.

 

Переваги: 

Можливе як нижнє, так і верхнє розміщення опорних роликів; 

Можливе виконання без порогів;